Konkursas

MOKSLEIVIŲ KONKURSO „AŠ PIEŠIU VANDENĮ“ DARBŲ PARODA

Piešinių konkursą inicijavo Lietuvos vandens tiekėjų asociacija (LVTA) kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru. Šalie miestuose konkursą organizavo vandens tiekimo įmonės. Konkurso tikslas – paskatinti moksleivius kūrybiškai pažvelgti į aplinkosaugines problemas, suteikti galimybę išreikšti savo požiūrį į vandens saugą ir jo taršos prevenciją, ugdyti vertybines nuostatas ir kūrybinius gebėjimus.

Konkurso uždaviniai:

  • sukurti piešinį, kuris kūrybiškai atspindėtų vandensauginę tematiką;
  • darbuose akcentuoti aplinkosaugos problemas, susijusias su vandens vartojimu, meninėmis priemonėmis išsakyti savo nuomonę apie vandens tausojimo ir jo išsaugojimo svarbą.

Konkurse dalyvavo dvi moksleivių amžiaus grupės:

  • I grupė – moksleiviai iki 12 metų,
  • II grupė – moksleiviai nuo 13 iki 18 metų. 

Piešiniai galėjo būti atlikti įvairia technika.

Piešiniai buvo vertinami atsižvelgiant į darbo atitikimą konkurso reikalavimams, aktualumą, meniškumą, idėjos originalumą.

Pateiktus darbus įvertino specialiai sudaryta komisija, kurios sudėtyje buvo ir profesionalus dailininkas.

Konkurso dalyvių darbai autoriams negrąžinami, jie gali būti eksponuojami parodose ar spausdinami leidiniuose.

UAB „Dzūkijos vandenys“, būdama duomenų tvarkytoja ir valdytoja, asmenų ir objektų saugos tikslais, tvarko konkurso dalyvių ir jų mokytojų asmens duomenis (vardas, pavardė, amžius, mokymo įstaigos pavadinimas, telefono numeris, el. pašto adresas).

Daugiau informacijos galima rasti įmonės Privatumo politikoje adresu www.vandenys.lt

Kviečiame pasižiūrėti konkursui pateiktų darbų parodėlę.


REDAS MALAKVIEJUS, pirma vieta vyresniųjų amžiaus grupėje
REDAS MALAKVIEJUS, pirma vieta vyresniųjų amžiaus grupėje
Alytaus Jotvingių gimnazija, mokyta Dalia Vėžienė
AUGUSTĖ LEBEDNYKAITĖ,  antra vieta vyresniųjų amžiaus grupėje
AUGUSTĖ LEBEDNYKAITĖ, antra vieta vyresniųjų amžiaus grupėje
Alytaus Jotvingių gimnazija, mokyta Dalia Vėžienė
RŪTA BALEŽENTYTĖ, trečia vieta vyresniųjų amžiaus grupėje
RŪTA BALEŽENTYTĖ, trečia vieta vyresniųjų amžiaus grupėje
Alytaus Šaltinių progimnazija, mokytojas Vitas Zabita
GABRIELIUS LAUKAITIS, pirma vieta mažųjų amžiaus grupėje
GABRIELIUS LAUKAITIS, pirma vieta mažųjų amžiaus grupėje
Alytaus „Volungės“ progimnazija, mokytoja Jūratė Dzilbuvienė
GABIJA ADŽGAUSKAITĖ, antra vieta mažųjų amžiaus grupėje
GABIJA ADŽGAUSKAITĖ, antra vieta mažųjų amžiaus grupėje
Alytaus Jaunimo centras „Vingiorykštė“, mokytoja Ilona Junevičienė
DOVYDAS ZUBRICKAS, trečia vieta mažųjų amžiaus grupėje
DOVYDAS ZUBRICKAS, trečia vieta mažųjų amžiaus grupėje
Alytaus Šv. Benedikto gimnazija, mokytoja Dalia Miliauskienė
GABRIELIUS LAUKAITIS
GABRIELIUS LAUKAITIS
Alytaus „Volungės“ progimnazija, mokytoja Jūratė Dzilbuvienė
VILTĖ KAMAITYTĖ
VILTĖ KAMAITYTĖ
Alytaus Šv. Benedikto gimnazija, mokytoja Dalia Miliauskienė
ADELĖ MIEŽIŪNAITĖ
ADELĖ MIEŽIŪNAITĖ
Alytaus Jaunimo centras „Vingiorykštė“, mokytoja Ilona Junevičienė
ANA KRISTINA VARZANOVAITĖ
ANA KRISTINA VARZANOVAITĖ
Alytaus Jotvingių gimnazija, mokyta Dalia Vėžienė
URTĖ ČESONYTĖ
URTĖ ČESONYTĖ
Alytaus „Vilties“ mokykla-darželis, mokytoja Justina Tamulynienė
GUODA MAZALIAUSKAITĖ
GUODA MAZALIAUSKAITĖ
Alytaus Jaunimo centras „Vingiorykštė“, mokytoja Ilona Junevičienė
ZIGMANTAS BARZDŽIUS
ZIGMANTAS BARZDŽIUS
Alytaus Šv. Benedikto gimnazija, mokytoja Dalia Miliauskienė
JUSTĖ PAULAITYTĖ
JUSTĖ PAULAITYTĖ
Alytaus Jaunimo centras „Vingiorykštė“, mokytoja Ilona Junevičienė
GRETA ARLAUSKAITĖ
GRETA ARLAUSKAITĖ
Alytaus Jaunimo centras „Vingiorykštė“, mokytoja Ilona Junevičienė
GUSTĖ CHAŠKAUSKAITĖ
GUSTĖ CHAŠKAUSKAITĖ
Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija, mokytoja Danutė Dragūnienė
GABRIELĖ BŪTĖNAITĖ
GABRIELĖ BŪTĖNAITĖ
Alytaus Šv. Benedikto gimnazija, mokytoja Dalia Miliauskienė
MILDA MARČIULAITYTĖ
MILDA MARČIULAITYTĖ
Alytaus pradinė mokykla-darželis „Drevinukas“, mokytoja Vilma Čeplevičienė
UGNĖ ANUFREJEVAITĖ
UGNĖ ANUFREJEVAITĖ
Alytaus Jotvingių gimnazija, mokyta Dalia Vėžienė
KAJUS KIŪDELIS
KAJUS KIŪDELIS
Alytaus „Volungės“ progimnazija, mokytoja Jūratė Dzilbuvienė
ELADA DIMŠAITĖ
ELADA DIMŠAITĖ
Alytaus Šv. Benedikto gimnazija, mokytoja Dalia Miliauskienė
SOFIJA KAŠELIONYTĖ
SOFIJA KAŠELIONYTĖ
Alytaus Panemunės progimnazija, mokytoja Asta Šarkelienė
MODESTAS ŽEIMO
MODESTAS ŽEIMO
Alytaus Dzūkijos mokykla, mokytoja Asta Vieraitienė
PATRICIJA BAUBONYTĖ
PATRICIJA BAUBONYTĖ
Alytaus „Volungės“ progimnazija, mokytoja Jūratė Dzilbuvienė
LIUCIJA ŠERELYTĖ
LIUCIJA ŠERELYTĖ
Alytaus Jaunimo centras „Vingiorykštė“, mokytoja Ilona Junevičienė
VILTĖ KAMAITYTĖ
VILTĖ KAMAITYTĖ
Alytaus Šv. Benedikto gimnazija, mokytoja Dalia Miliauskienė
EMILIJA MILIŪTĖ
EMILIJA MILIŪTĖ
Alytaus Jaunimo centras „Vingiorykštė“, mokytoja Ilona Junevičienė
EGLĖ LIUBINAITĖ
EGLĖ LIUBINAITĖ
Alytaus Šv. Benedikto gimnazija, mokytoja Dalia Miliauskienė
RŪTA VAICKELIONYTĖ
RŪTA VAICKELIONYTĖ
Alytaus Šv. Benedikto gimnazija, mokytoja Dalia Miliauskienė
EGLĖ LIUBINAITĖ
EGLĖ LIUBINAITĖ
Alytaus Šv. Benedikto gimnazija, mokytoja Dalia Miliauskienė
NAILA TAHA
NAILA TAHA
Alytaus Dzūkijos mokykla, mokytoja Asta Vieraitienė
RADVILĖ LAUKAITYTĖ
RADVILĖ LAUKAITYTĖ
Alytaus „Volungės“ progimnazija, mokytoja Jūratė Dzilbuvienė
AISTIS RADZIUKYNAS
AISTIS RADZIUKYNAS
Alytaus „Vilties“ mokykla-darželis, mokytoja Asta Sniževičienė
DOMAS JUOZAITIS
DOMAS JUOZAITIS
Alytaus Šv. Benedikto gimnazija, mokytoja Dalia Miliauskienė
GABRIELĖ GUDAITYTĖ
GABRIELĖ GUDAITYTĖ
Alytaus Jotvingių gimnazija, mokyta Dalia Vėžienė
ARIJUS ŽEMAITIS
ARIJUS ŽEMAITIS
Alytaus Šv. Benedikto gimnazija, mokytoja Dalia Miliauskienė
JOKŪBAS JASKELEVIČIUS
JOKŪBAS JASKELEVIČIUS
Alytaus Panemunės progimnazija, mokytoja Asta Šarkelienė
GUODA ALEKNAVIČIŪTĖ
GUODA ALEKNAVIČIŪTĖ
Alytaus „Sakalėlio“ pradinė mokykla, Jurgita Dabravolskienė
DANIELĖ GUDAITYTĖ
DANIELĖ GUDAITYTĖ
Alytaus „Volungės“ progimnazija, mokytoja Jūratė Dzilbuvienė
MILĖJA ŽVIRBLYTĖ
MILĖJA ŽVIRBLYTĖ
Alytaus Jotvingių gimnazija, mokyta Dalia Vėžienė
IEVA GEBRAUSKAITĖ
IEVA GEBRAUSKAITĖ
Alytaus Šv. Benedikto gimnazija, mokytoja Dalia Miliauskienė
PATRICIJA DAUKŠEVIČIŪTĖ
PATRICIJA DAUKŠEVIČIŪTĖ
Alytaus „Volungės“ progimnazija, mokytoja Jūratė Dzilbuvienė
EIVINA KEBLIKAITĖ
EIVINA KEBLIKAITĖ
Alytaus Dzūkijos mokykla, mokytoja Asta Vieraitienė
VILIUS CVIRKA
VILIUS CVIRKA
Alytaus „Sakalėlio“ pradinė mokykla, Jurgita Dabravolskienė
NOJUS STANEVIČIUS
NOJUS STANEVIČIUS
Alytaus Dzūkijos mokykla, mokytoja Asta Vieraitienė
JOKŪBAS JASKELEVIČIUS
JOKŪBAS JASKELEVIČIUS
Alytaus Panemunės progimnazija, mokytoja Asta Šarkelienė
GUSTĖ REMEŠKEVIČIŪTĖ
GUSTĖ REMEŠKEVIČIŪTĖ
Alytaus Panemunės progimnazija, mokytoja Sigita Gudaitienė
JOKŪBAS JASKELEVIČIUS
JOKŪBAS JASKELEVIČIUS
Alytaus Panemunės progimnazija, mokytoja Asta Šarkelienė
NEILAS PALAŽIJA
NEILAS PALAŽIJA
Alytaus „Vilties“ mokykla-darželis, mokytoja Justina Tamulynienė
VAKARIS MICKEVIČIUS
VAKARIS MICKEVIČIUS
Alytaus Panemunės progimnazija, mokytoja Jūratė Petkevičienė
REINA KUBILIŪTĖ
REINA KUBILIŪTĖ
Alytaus Panemunės progimnazija, mokytoja Asta Šarkelienė
IGNAS KUZMICKAS
IGNAS KUZMICKAS
Alytaus Šv. Benedikto gimnazija, mokytoja Dalia Miliauskienė
JUNETA MACONYTĖ
JUNETA MACONYTĖ
Alytaus Panemunės progimnazija, mokytoja Jūratė Petkevičienė
AUGUSTAS VASILIAUSKAS
AUGUSTAS VASILIAUSKAS
Alytaus „Vilties“ mokykla-darželis, mokytoja Asta Sniževičienė
VYTENIS ZAJANČKAUSKAS
VYTENIS ZAJANČKAUSKAS
Alytaus Šv. Benedikto gimnazija, mokytoja Dalia Miliauskienė
TAUTVILĖ GIEDRA GASIŪNAITĖ
TAUTVILĖ GIEDRA GASIŪNAITĖ
Alytaus Panemunės progimnazija, mokytoja Jūratė Petkevičienė
SMILTĖ KLEPONYTĖ
SMILTĖ KLEPONYTĖ
Alytaus Jaunimo centras „Vingiorykštė“, mokytoja Ilona Junevičienė
ENRIKAS NEIMANAS
ENRIKAS NEIMANAS
Alytaus Panemunės progimnazija, mokytoja Asta Šarkelienė
AUKSĖ ANUŠKEVIČIŪTĖ
AUKSĖ ANUŠKEVIČIŪTĖ
Alytaus Panemunės progimnazija, mokytoja Jūratė Petkevičienė
EIVA VASILIAUSKAITĖ
EIVA VASILIAUSKAITĖ
Alytaus „Sakalėlio“ pradinė mokykla, Jurgita Dabravolskienė
ORINTA ŠOLIŪNAITĖ
ORINTA ŠOLIŪNAITĖ
Alytaus „Volungės“ progimnazija, mokytoja Jūratė Dzilbuvienė
GUSTAS MILIAUSKAS
GUSTAS MILIAUSKAS
Alytaus Panemunės progimnazija, mokytoja Sigita Gudaitienė
GABIJA CURKEINAVIČIŪTĖ
GABIJA CURKEINAVIČIŪTĖ
Alytaus Šv. Benedikto gimnazija, mokytoja Dalia Miliauskienė
AMELIJA ČIKIŠEVAITĖ
AMELIJA ČIKIŠEVAITĖ
Alytaus Jaunimo centras „Vingiorykštė“, mokytoja Ilona Junevičienė
BRIGITA JOCIŪTĖ
BRIGITA JOCIŪTĖ
Alytaus Jotvingių gimnazija, mokyta Dalia Vėžienė
DARIJA CIŪNYTĖ
DARIJA CIŪNYTĖ
Alytaus Šv. Benedikto gimnazija, mokytoja Dalia Miliauskienė
ŽYGIMANTAS SUPRANAVIČIUS
ŽYGIMANTAS SUPRANAVIČIUS
Alytaus Šv. Benedikto gimnazija, mokytoja Dalia Miliauskienė
LIUCIJA ŠERELYTĖ
LIUCIJA ŠERELYTĖ
Alytaus Dainavos progimnazija, mokytojas Arūnas Vaitkus
IEVA SAKALAUSKAITĖ
IEVA SAKALAUSKAITĖ
Alytaus Šv. Benedikto gimnazija, mokytoja Dalia Miliauskienė