2023-09-06

Gertuvė – už gamtos tausojimą ir patogesnį gyvenimą

Bendrovė „Dzūkijos vandenys“ kas mėnesį savo vartotojams išsiunčia apie 15 tūkstančių popierinių sąskaitų. Tam sunaudojama beveik tona popieriaus kasmet. O vienai tonai popieriaus pagaminti reikia apie 4,000 kW energijos, 240 litrų degalų, 17 medžių ir 26 tūkstančių litrų vandens!
Vienos popierinės sąskaitos kaina šiuo metu – 0,32 Eur. Popierinių sąskaitų siuntimo kainos nuolat auga ir per metus tam patiriamos išlaidos jau artėja prie 100 tūkst. Eur. Šios išlaidos yra įskaičiuojamos į paslaugų kainas.
„Dzūkijos vandenys“ ragina prisidėti prie miškų ir vandens išteklių saugojimo bei ragina rinktis elektroninį sąskaitų gavimo būdą.
Sąskaita už paslaugas kiekvieną mėnesį pasiektų greitai ir saugiai, ją gaunant elektroniniame pašte ar savitarnos portale.
Atsisakydami popierinių sąskaitų, prisidėtume prie gamtos tausojimo, mažintume spausdinamo popieriaus kiekį, energijos išteklių naudojimą.
Kodėl verta rinktis elektroninę sąskaitą?
– sąskaita vartotoją pasieks kur kas greičiau, nei siunčiama paprastu paštu,
– sąskaita elektroninio pašto dėžutėje ar savitarnos portale nepasimes ir bus pasiekiama bet kokiu klientui patogiu laiku,
– toks sąskaitos siuntimo būdas nieko nekainuoja,
– sąskaitas galima peržiūrėti ir apmokėti bet kuriuo paros metu,
– visi kartu tausojame gamtą.
O šiuo metu pasirinkus elektroninę sąskaitą bendrovė dovanoja stiklinę gertuvę!
(gertuvę atsiimti galima bendrovės „Dzūkijos vandenys“ Abonentų skyriuje, klientų aptarnavimo centre „Mano Alytus“, ar kitu būdu, suderinus telefonu 8 700 55510).

Kaip užsisakyti elektroninę sąskaitą?
Bet kuriuo iš šių būdų:
– paskambinus tel. 8 700 55510 arba siunčiant laisvos formos prašymą el. p. dzukvand@vandenys.lt (nurodyti vardą, pavardę, adresą, kliento kodą ir el. p., į kurį bus gaunamos sąskaitos);
– naudojantis UAB „Dzūkijos vandenys“ internetinio puslapio „Savitarna“;
– paskyroje „Viena sąskaita“;
– užsukus į klientų aptarnavimo centrą „Mano Alytus“ (Pulko g. 1, Alytus).
Taip pat galima elektroninę sąskaitą užsisakyti kliento namuose bendrovės atstovams keičiant ar tikrinant šalto vandens apskaitos prietaisus.
Jeigu kyla klausimų, kreipkitės į bendrovės Abonentų skyrių tel. 8 700 55510, arba rašykite el. p. dzukvand@vandenys.lt